race|result – spoľahlivé, komfortné výsledkové riešenie pre športové podujatia

 

Vynikajúce riešenie s technickým zabezpečením merania času, podporou pre administratívu podujatia a spracovaním výsledkov pre organizátorov športových podujatí.

Príbeh spoločnosti race|result

 

Soenke Petersen, mladý časomerač , ktorý vytvoril plne automatizovaný výsledkový software fungujúci online po internete s plnou podporou pre potreby organizátora. Filozofia s myslením môžeš, ale nemusíš, robia z tejto spoločnosti úspešného lídra v oblasti maratónov a veľkých masových akcií.

 

Race result AG, nemecká spoločnosť špecializovaná na segment športových podujatí, ponúka všetko potrebné na úspešné zvládnutie podujatia ako je výroba štartových čísel, tričiek, zatváracích špendlíkov, čipov a transpondérov všetkých druhov, snímacie časomerné zariadenia, kompletný administratívny servis, registráciu na podujatie, meranie a vyhodnotenie podujatia, tlačenie výsledkov, diplomov a účastníckych listín, posielanie SMS správ a mailov, poradenstvo projektovania každému organizátorovi, časomernej skupine za výhodných podmienok.

 

Pre ľudí, ktorí milujú všestrannosť použitia a praktickosť sa viac dozviete na www.raceresult.sk
Konferencia RACE RESULT Slovakia 2023

Konferencia RACE RESULT Slovakia 2023

po dlhšej prestávke prichádzame opäť s predstavovaním najnovších vymožeností pri meraní časov a spracovaní výsledkov na masových podujatiach. Predstavíme najnovšie novinky hardveru a najnovšie aktualizácie softvéru RACE RESULT. Poskytneme osvedčené postupy na...

VIDEOCOM Štancel s.r.o - 987
Verified by MonsterInsights