WITTY

tréningové časomiery pre tréning a testovanie hráčov a výkonnosti

Profesionálne časomiery na tréning a testovanie hráčov a športovcov. Produktová rada WITTY je určená na snímanie s veľmi vysokou presnosťou a je plne kompatibilná s WITTY Sem a OPTOJUMPOM, OPTOGAITOM, či špeciálnymi gyroskopmi GYKO.

Táto časomiera je určená na všetky druhy snímania testov a časov na štadiónoch. Dosah fotobuniek je do 800m. Na lyžovanie odporúčame produktovú radu RACETIME 2 alebo REI PRO s dosahom signálu až 9 km.

Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

FREELAP

Tréningová časomiera pre nielen alpské lyžovanie

Ide o časomieru pre najmä individuálne použitie a použitie pre kluby do 20 ľudí. Appka a hardware je optimalizovaná na tréning.

Táto časomiera je časomierou pre alpské lyžovanie, ktorá používa APP aplikáciu a čipy s vizualizáciou čipových časov na farebnej tabuly hneď po prejdení cieľových snímačom.

LISKI

športový materiál najvyššej kvality

Taliansky výrobca LISKI je renomovanou dlhodobou stabilnou firmou na poli FIS world cup, kde dodáva svoje produkty pre potreby World cupu, a to nielen športových podujatí. Tieto produkty sú taktiež určené pre športové zväzy , lyžiarske kluby, individuálnych trénerov, či športovcov a každého kto tieto potreby potrebuje.

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.

VIDEOCOM Štancel s.r.o - 987
Verified by MonsterInsights