Len tvoje momentky

Chceš vlastné Zážitkové video

Je to video pre každého účastníka pretekov , ako spomienka na preteky. Video obsahuje spoločné prvky úvod a záver a individuálne jedinečné zábery každého účastníka na trati alebo v cieli. Úvod je zameraný na informáciu o pretekoch a organizátorovi . Záver je zameraný na poďakovanie sponzorom, stupne víťazov a spoločné zábery z pretekov, prípadne pozvánka na ďalšie podujatia. Individuálne zábery sú podľa počtu použitých kamier zo štartu , z trate a z dobehu do cieľa. Celková dĺžka videa je od 25s do 2 minút v závislosti od počtu kamier a meracích bodov.. Na základe toho je aj cenová ponuka – teda balíček služieb.

čo my robíme ?

Kamery vo vysokom rozlíšením

Disponujeme kvalitnými zariadeniami pre zaznamenanie toho najlepšieho momentu. 

Profesionálne spracovanie

Používame moderné programy a inovatívny vzhľad finálnych videí aby vzbudili záujem.

Spoľahlivosť

Môžete si byť istý že urobíme všetko pre ten najlepší výsledok a máte zaručenú istotu že každý okamih bude zaznamenaný.

Prečo práve nás?

Urobíme každému športovcovi na tvojich pretekoch jedinečné video

Systém transformuje nezabudnuteľné živé okamihy na okamžité prispôsobené videá pre rôzne odvetvia a prípady použitia. Bez ohľadu na to, aké ciele sa naši zákazníci snažia dosiahnuť a s kým chcú digitálne komunikovať. Využívame silu osobného v kombinácii s relevanciou videa a spájame ich do pôsobivého, merateľného marketingového a aktivačného nástroja pre udalosti alebo kampane

Prečo nás?

Viac ako 30 rokov skúseností s tvorbou videa a spracovaním obrazu do digitálnej podoby.

Tvoríme so zameraním na detail

 

Predošlé projkety

Triatlon Most 2023

Na trati sa rozmiestnia kamery ktoré majú za úlohu zaznamenávanie určitého úseku počas celých pretekov. V posprodukcií sa pripraví a prispôsobí dizajn priamo pre konktrétny pretek. Po dokončení dizajnových prvkov prichádza finálny výsledok vo forme zážitkového videa pre každého pretekára.

kontaktujte nás

Podme spolupracovať

Balíčky služieb 

VIDEOCOM Štancel s.r.o - 987
Verified by MonsterInsights