Registrácia

registrovanie účastníkov na pretekoch prebieha prostredníctvom našich ľudí alebo vybraných dobrovoľníkov z radov organizátora.

Online registrácia

Race result 12 software ponúka aj online registráciu s voľne škáľovateľným formulárom podľa potrieb. Online registrácia je spoplatená od počtu pretekárov presný aktuálny cenník nájdete na raceresult.sk v sekcii registrácia

Ako prebieha online registrácia?

na začiatok kliknite na my.raceresult.com a vyberte zo zoznamu názov podujatia. Otvorí sa zložka podujatia a v sekcii registrácia v paneli možností sa zobrazia tlačidlá pre registrovanie účastníkov. Môžu byť tlačidlá nazvané ľubovoľné podľa potrieb podujatia, avšak sú 2 možnosti individuálnej alebo skupinovej prihlášky.

Podľa nastavení v administratívnom rozhraní Race result 12 softvéri sa dá zaškrtnúť, predvoliť , online registrácia, online registrácia s potvrdením a online registrácia s online platbou.

V prípade, že máme zoznam účastníkov skôr vieme tento zoznam nahrať do súbora podujatia a rozoslať všetkým, čo majú správne uvedené údaje, emaily alebo sms s pozvánkou na podujatie.

VIDEOCOM Štancel s.r.o - 987
Verified by MonsterInsights