Mylaps

[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]MYLAPS spoločnosť začínala ako malá firma začiatkom 80-tych rokov na automatizáciu snímanie a vyhodnotenia športových výkonov a výsledkov na okruhoch.


Vtedy šlo o spoločnosť AMB, ktorá patentovala jedny z prvých aktívnych čipov (transpondérov) pre modelárske autíčka.Nasledoval motokros, autokros, moto GP a formula F1. AMB vytvorila najpresnejšie a najkvalitnejšie transpondéry pre rýchle športy ako sú autá, motorky, rýchle člny, rýchlo korčuľovanie a dodnes drží v týchto športoch technologický náskok. V roku 2009 sa zlúčila so spoločnosťou CHAMPIONSHIP ,ktorá sa zaoberala masovým športom a technológiou UHF do časomeračského gigantu MYLAPS.

Technológiu mylaps odporúčame najmä pre motoršport a rýchle športy nad 200 kmh, kde záleží na presnosti a spoľahlivosti jednoducho nemá konkurenciu. Obsadila a drží technologické líderstvo v najľahšom, najpresnejšom, najvýkonnejšom a najspoľahlivejšom dokonca obojstranne komunikujúcom transpondére cez snímače. Kto chce TOP tak jednoznačne MYLAPS.

Viac sa dozviete na www.mylaps.com[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”10″ grid_id=”vc_gid:1448978338692-77de7123-5004-6″ taxonomies=”59″][/vc_column][/vc_row]

Verified by MonsterInsights