Tento rok sme pre Vás opäť pripravili pekné podujatie a tešíme na Vašu účasť.

S radosťou Vám pripomíname a pozývame Vás na našu bežeckú akciu 13.ročník behu na Zelené pleso 2018. Príďte aj tohto roku na prekrásny beh na chatu pri Zelenom plese vo Vysokých Tatrách.

Predpoveď počasia je na Zelenom plese vždy krásna a príroda očarujúca za každého počasia!

o 13. ročníku 2018

Tento rok je to už 13. ročník tejto vydarenej akcie, ktorú poznáte aj pod názvom Memoriál Karla JAKEŠA“. Kto bol tento človek a prečo sme mu s úctou venovali tento krásny beh na jednu najznámejšiu a najnavštevovanejšiu chatu vo Vysokých Tatrách môžete zistiť a dozvieď sa už 9.6.2018 od jeho kamarátov, ktorí tento beh organizujú.

Zraz na Bielej vode od 8:30

Veľka vďaka našim sponzorom a partnerom za pomoc a dary:

ĎAKUJEME !!!

Výsledky minulých ročníkov
Pre záujemcov histórie Minulé ročníky:

2015    2016    2017

Do pozornosti Vám dáme, že vo výsledkoch na my.raceresult.com aj pre rok 2018 môžete aj komentovať výkon svojich kamarátov a ohodnotiť podujatie. Budeme radi ak dáte Váš pozitívny názor na nás. Ďakujeme.

Pokyny k registrácií

Aktuálna štartka – pozri kto už je nahlásený
Viete, že Európska únia sprísnila ochranu osobných údajov, preto Vás prosíme o riadne čitatelné vyplnenie formulárov a náležitých administratívnych povinností v súvislosti s Vašou účasťou. Príprava organizácie takéhoto behu sa nedeje za jeden deň a budeme veľmi radi, ak nám dáte pozitívnu spätnú vazbu a prípadne podnety na zlepšenie formou príjemných rozhovorov hore na Chate pri Zelenom plese ako aj pri spomienkovom štamperlíku.

Odkaz na registráciu

Vidíme sa už o 2 týždne a športu zdar,

alkanklub.eu a Váš race|result Slovensko

VIDEOCOM Štancel s.r.o - 987
Verified by MonsterInsights